Dopis synovi

30. září 2007 v 18:33 |  Vtipné....
Můj drahý synu!

Píšu pomalu, protože vím, že neumiš rychle číst.

Už nebydlíme tam, kde jsme bydleli. Tvůj otec četl, že nejvice dopravnich nehod se stane ve dvacetikilometrovem okruhu od bydliste, proto jsme se přestěhovali. Nemůžu ti napsat čislo domu, protože předesli obyvatelé ho odmontovali a vzali s sebou, aby si nemuseli měnit adresu.

V novém domě je všechno velmi pěkné. I pračku máme, i když nějak nefunguje. Vložila jsem do ni šaty, zatáhla jsem za provázek, voda zahučela a od té doby jsem ty šaty neviděla. Ale neni to tu špatně.

Minulý týden pršelo jen dvakrát. Jednou tři dny a jednou čtyři dny. Poslala jsem ti kabát, který jsi chtěl, ale podle tvého otce by byl balik kvůli knoflikum přílis těžky, tak jsem je uřezala. Najdeš je v levé kapse.

Tvoje sestra dnes ráno porodila, ale ješte nevime co. Takže ti zatim nemůžu řict, jestli jsi strejda nebo teta. Tvůj bratr si včera zabouchl klíče v autě, dost jsme se báli, protože trvalo vic než dvě hodiny, než mě s otcem z toho auta vysvobodili.
Soused minulý týden padl do sudu s domáci hruškovicí. Zkoušeli ho třikrát vytáhnout, ale hrdinsky je vždy přemohl a pil až se utopil. Tri dny hořel v krematoriu.
Ale jinac se nic zvláštniho neděje, všechno je ve starých kolejich.

Tvoje milujici matka.

PS: Chtěla jsem ti vložit nějake penize do obálky, ale byla už zalepená.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 michalqa michalqa | E-mail | Web | 18. května 2008 v 18:54 | Reagovat

:DxD:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama